logopedia

mgr Sandra Radomska - logopeda i terapeuta integracji sensorycznej

mgr Natalia Makurat - logopeda i nauczyciel wczesnej edukacji

Logopedia

Terapię logopedyczną z dziećmi posiadającymi Orzeczenie o Potrzebie Kształcenia Specjalnego w naszym Przedszkolu prowadzą dwie Panie: logopeda, specjalista wczesnej interwencji logopedycznej i terapeuta SI Pani Sandra Radomska oraz logopeda ogólny Pani Natalia Makurat. Zajęcia terapeutyczne urozmaicamy dzieciom poprzez innowacyjny program „Logopedii na huśtawce”. Bazując na połączeniu i wpływie zaburzeń integracji sensorycznej na mowę dzieci wyposażyliśmy gabinet logopedyczny w sprzęt podwieszany wykorzystywany standardowo w terapii SI oraz inne przedmioty pozwalające na wielozmysłowe uczenie się mowy. Zakres terapii uwzględnia rodzaj zaburzenia, wiek dziecka, ogólny poziom jego rozwoju oraz czynniki współwystępujące jednak zawsze staramy się, aby zakres ten był szeroki, a ćwiczenia różnorodne, urozmaicone i wielokierunkowe.

logopedia