Kadra 2024/2025

Kadra przedszkola Integracyjnego "Jesteśmy Razem" od 15 lat (odkąd powstało przedszkole) chętnie i stale rozwijają swoje umiejętności co powoduje, że w swojej pracy wykorzystuje najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Wszyscy wychowawcy i terapeuci pracujący w naszym Przedszkolu posiadają dyplomy wyższych uczelni pedagogicznych. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny. Uważamy bowiem, że istotą pracy wychowawczej jest pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci. Ważne jest dla nas również to by każdy specjalista pracował w przedszkolu na umowę o pracę. Dzięki temu wszyscy nauczyciele, opiekunki dziecięce, Pani logopeda , terapeuta integracji sensorycznej, pedagog, dogoterapeuta, muzykoterapeuta pracują codziennie w przedszkolu.

Kadra 2024/2025