Przedszkole

Nasze przedszkole mieści się przy ul. Plac Spółdzielczy 1 - ścisłe centrum Lęborka. Przedszkole rozpoczęło działalność  28 grudnia 2009 roku z inicjatywy Członków Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Jesteśmy Razem" w Lęborku, jest więc przedszkolem społecznym. Czesne za pobyt w przedszkolu  jest wykorzystywane na turnusy rehabilitacyjne i tworzenie miejsc w Lęborku przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami (np. Warsztat Terapii Zajęciowej  przy Stowarzyszeniu"Jesteśmy Razem" w Lęborku)

W budynku przedszkola każda grupa wiekowa ma swoją salę, w której aktywnie spędza czas. Sale te są duże, przestronne, a jednocześnie przytulne, wzbogacane ciekawymi zabawkami i pomocami odpowiednimi do wieku dzieci. Serce wkładane w wystrój pomieszczeń oraz uśmiech nauczycielek goszczący na co dzień powodują, że dzieci czują się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie.

Dyrektorem przedszkola jest mgr Liliana Gałaman. Wspólnie z pracownikami stara się stworzyć dzieciom jak najlepsze warunki wspomagające ich rozwój z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. 

W styczniu 2015 roku  nasza praca została poddana ewaluacji - Kuratorium Oświaty przyznało nam najwyższą z możliwych ocen "A". Jesteśmy więc  najwyżej ocenionym przedszkolem w Lęborku dopóki kuratorium nie zorganizuje kolejnej ewaluacji w naszym powiecie!

Cały raport można przejrzeć na platformie SEO - www.npseo.pl/action/raports Należy wybrać nasz powiat, gminę i można się zapoznać z wynikami .

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy. W lipcu przedszkole jest zamknięte. Czesne za miesiąc wynosi 350 PLN +  wyżywienie. Zajęcia dodatkowe (j.angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, profilaktyka logopedyczna, aplakoterapia, zajęcia taneczne) są bezpłatne.

Dzieci posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego pobyt w przedszkolu i wszystkie terapie mają za darmo.     

 

Prowadzimy rekrutację na rok szkolny 2022/2023 dla dzieci - od 2,5 do 6 r.ż.

Serdecznie zapraszam, Liliana Gałaman     Nr telefonu: 573351203

Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole
Przedszkole

Przejdź do góry strony