Zostań Kreatorem Mody! - wyniki!

Utworzono: 23-01-2015

Uwaga rozwiązanie konkursu!

W grudniu zaprosiliśmy do udziału w konkursie, gdzie zadaniem było narysowanie sukienki, nie takiej zwyczajnej...sukni marzeń. Dziewczynki z naszego przedszkola wykonały śliczne prace. Głosowanie odbyło się na naszej stronie na portalu społecznościowym.

Również w przedszkolu, powołane jury wybierało najstaranniejszą kreację.

21 stycznia, w środę, zwyciężczynie otrzymają suknie marzeń, a pozostałe osoby - nagrody specjalne.

Już wiadomo, że projekt sukni nr 2 zdobył baaaaardzo dużo punktów na portalu społecznościowym i to właśnie ta sukienka będzie uszyta dla zwyciężczyni.

W głosowaniu przedszkolnym natomiast najwięcej punktów (65% wszystkich głosów) zdobyła sukienka nr 5 i będzie to druga sukienka, którą będziemy szyć :)

Dla pozostałych trzech kreatorek rówież przewidziane są nagrody.

Gratulujemy!

Dziś, 23 stycznia nastąpiło uroczyste wręczenie sukienek i nagród pocieszenia (z lekkim opóźnieniem spowodowanym nieobecnością kreatorek). Obie finalistki mimo, że zaziębione, przybyły po nagrody, suknie przymierzyły i wielkie brawa dostały :)

Zapraszam do galerii!!