ZABAWA KARNAWAŁOWA

Utworzono: 23-01-2019

Szanowni Państwo! W karnawale same bale....dlatego w sobotę o godzinie 11.00 (26.01.2019) odbędzie się zabawa karnawałowa Przedszkola Integracyjnego "Jesteśmy Razem" i Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Jesteśmy Razem". W tym roku chcieliśmy nagrodzić i wyróżnić najważniejsze osoby na świecie ! Babcie i Dziadków...dlatego z myślą o nich będzie moc atrakcji i niespodzianek, które przygotowały przedszkolaki ze swoimi nauczycielkami. Co trzeba zrobić by ponieść się karnawałowej atmosferze w sobotę? Po1. Przebrać się za postać z bajki ... Po2.wejść głównym wejściem Przedszkola Integracyjnego "Jesteśmy Razem"...a tam wodzirej zaopiekuje się Państwa dobrym samopoczuciem. Mile widziane przebranie ...nie tylko przedszkolaków , wierzymy w to że babcie ,dziadkowie i rodzice naszych przedszkolaków mają fantazję:)

ZABAWA KARNAWAŁOWA