Wiosenny detektyw- konkurs

Utworzono: 28-04-2015

Zapraszamy do udziału w wiosennym konkursie – gdzie należy pobawić się w detektywa…rozejrzeć się, czasem kucnąć, powąchać, wybrać do lasu, zajrzeć do ogródka…zobaczyć, że wkoło nas rozkwita wiosna!

Zadania konkursowe są dwa – można wziąć udział w jednym, drugim,   a kto chce – w obu naraz ;-)

1.Zadanie plastyczne

– narysuj, wyklej, wymaluj, wylep -  na kartce A3 lub A4, wiosenny krajobraz. Może być to ilustracja tego, co codziennie spotykasz w drodze do przedszkola, może być widok z Twojego okna…ważne, by znalazły się wiosenne akcenty. Jedno dziecko może wykonać jedną pracę plastyczną . Należy ją opisać imieniem, nazwiskiem i nazwą grupy i przynieść do pani prowadzącej grupę. Na prace czekamy do 15 maja (piątek).

2. Zadanie fotograficzne

- w weekend, po zajęciach w przedszkolu, na spacerze, na wycieczce z rodzicami – rozglądaj się dokoła i szukaj wiosny. Jeśli znajdziesz coś, co rozkwita, budzi się do życia – poproś mamę, tatę, siostrę, brata – aby to „coś” sfotografował. Gotowe „cosie” (jedno dziecko może oddać do konkursu jedno zdjęcie) należy wysłać na adres mailowy przedszkola: jestesmyrazemlebork [AT] wp [DOT] pl do 17 maja (niedziela). W tytule proszę o podanie imienia i nazwiska dziecka i dopisku „Konkurs”

Wiosenny detektyw- konkurs