UWAGA KONKURS!

Utworzono: 12-11-2015

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku,  (Filia nr 3 w Lęborku przy ul Dygasińskiego 14) jest organizatorem IV konkursu literackiego dla dzieci przedszkolnych pt.
„MARZYCIELSKA POCZTA - WYKONAJ KARTKĘ DLA CHOREGO DZIECKA”
Celem konkursu jest min. aby do chorych dzieci przebywających w szpitalu, wpłynęły kartki na Święta Bożego Narodzenia.
Wygraną oprócz nagrody rzeczowej dla najciekawszej kartki, będą bezcenne uśmiechy dzieci, które otrzymają miły prezent w Boże Narodzenie od swoich rówieśników.
Kartka powinna być kartką świąteczną, wykonaną przez dzieci własnoręcznie, powinna zawierać kolorowe obrazki i ilustracje (otrzymają ją małe dzieci, więc kartka może zawierać ilustracje zamiast tradycyjnych życzeń). Na jej odwrocie należy zamieścić swoje dane : imię, nazwisko , wiek i nazwę przedszkola.

Prace przynosimy do sekretariatu przedszkola lub przekazujemy paniom w grupach.

Termin składania prac: 27.11.2015 (piątek).
-organizatorzy konkursu powiadomią uczestników o wysłaniu kartek do chorych dzieci i o rozstrzygnięciu konkursu w grudniu.

UWAGA KONKURS!