Uroczyste obchody Dnia Edukacji w naszym przedszkolu!

Utworzono: 15-10-2019

14 października – to święto wszystkich pracowników oświaty. Także w naszym przedszkolu ten dzień jest obchodzony bardzo uroczyście. Wszystkie dzieci zaśpiewały nam 100 lat,przedszkolaki przygotowali piękną niespodziankę - program artystyczny. Dzieci śpiewały , mówiły wiersze i w imieniu wszystkich dzieci złożyły swoim wychowawczyniom i całemu personelowi placówki serdeczne życzenia wytrwałości i życzliwości.

Po przedstawieniu i życzeniach, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dzieciom biorącym udział w konkursie plastyczny pt. "Nauczyciel, kto to taki?". Prace i interpretacje dzieci bardzo nas zaskoczyły.Mamy twórczych uczniów z ogromnym poczuciem humoru. Dziękujemy Państwu za zaangażowanie ,pamięć i pyszne czekoladki w dniu naszego święta.

Uroczyste obchody Dnia Edukacji w naszym przedszkolu!