To był maj, pachniała saska kępa!

Utworzono: 18-05-2018

Maj jak zawsze zaczął się patriotycznie. Ponieważ kochamy nasz piękny kraj, dzieci i kadra przedszkola uroczyście świętowały  2 maja Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, oraz Święto Narodowe 3 maja. Reprezentacja przedszkola złożyła kwiaty pod Obeliskiem Niepodległości . Odkąd tylko pogoda zaczęła nam sprzyjać zaczęły  na całego się wycieczki, spacery! Jak zawsze w naszym przedszkolu dużo się dzieje, cieszymy się,  że współpracujemy z wysokiej rangi specjalistami, dzięki którym zajęcia dodatkowe są niezwykle atrakcyjne i przeprowadzone z bardzo dobrymi pomocami. Organizujemy zajęcia na świeżym powietrzu, ogrzewa nas coraz cieplejsze słoneczko, a dzieci są szczęśliwe. Kadra przedszkola  podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach...i tu taka mała ciekawostka ;) w związku z tym, że w tym roku przypada 100 rocznica odzyskania niepodległości naszego wspaniałego kraju, nauczycielki przedszkola odbyły szkolenie patriotyczne by móc swoim uczniom jak najlepiej przekazywać wartości i postawy patriotyczne , a Pani dyrektor przedszkola  zdobyła tytuł MISS EDUKACJI - dla najpiękniejszego uśmiechu i super energii na Patriotycznym Maratonie Artystycznym! Zapraszamy do  galerii zdjęć z ostatnich dwóch tygodni.

To był maj, pachniała saska kępa!