Światowy Dzień Postaci z Bajek

Utworzono: 05-11-2015

5 listopada w naszym przedszkolu odbył się Światowy Dzień Postaci z Bajek. Dla naszych przedszkolaków był to wyjątkowy czwartek, nieco magiczny, tajemniczy, pobudzający dziecięcą wyobraźnię…..Grupa  starszaków przeniosła się w czasie do pięknego zamku w którym żyją księżniczki i królewicze. Dzięki ich bogatej wyobraźni w zamku nawet znalazł się smok ziejący ogniem;). Grupa średniaczków zamieniła się w piratów i wraz ze swoim kapitanem Panią Kasią  szukała ukrytego skarbu. Grupa maluszków bardzo lubi bajki w których główną postacią są wesołe, puchate misie,  dlatego w tej grupie nie mogło dziś zabraknąć ….. dużego misia;)
Dzięki uprzejmości Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lęborku dzieci z każdej grupy wiekowej zostały zaproszone na wspólne zabawy oraz czytanie bajek z panią bibliotekarką.  Zapraszamy do naszej bajkowej galerii
.

Światowy Dzień Postaci z Bajek