Światowy dzień osób niezwykłych!

Utworzono: 21-03-2019

21 marca jest nie tylko Pierwszym Dniem Wiosny, tego dnia obchodzimy na całym świecie Dzień Osób z Zespołem Downa. Zakładając kolorową skarpetkę zwracamy na siebie uwagę, a tym samym zwracamy uwagę na problemy ludzi chorych na Zespół Downa i ich wspieramy. Dlatego też pracownicy naszego przedszkola i uczniowie założyli na stopy kolorowe skarpetki i uczestniczyli w zajęciach poświęconych tej tematyce. Dziś królewską koronę nosi cały dzień nasz przyjaciel Bartek to przecież jego święto!,Dzieci rozdały kolorowe skarpetki spotkanym na spacerze osobom i przypominały jaki ważny dziś jest dzień,.. Najstarsze przedszkolaki znalazły dodatkowo czas na wykonanie pięknych maskotek ze skarpetek, młodsze dzieci wykonały kukiełki...tzn. Wiosnę według własnej wizji i wyobraźni. Zapraszamy do naszej kolorowej galerii zdjęć.

Światowy dzień osób niezwykłych!