Starszaki w Charbrowie

Utworzono: 16-09-2014

W poniedziałek grupa starszaków z naszego przedszkola czynnie obserwowała Szósty Happening połączonym z Turniejem Osób Niepełnosprawnych, jaki odbył się w Charbrowie. Gmina Wicko, jak co roku, zaprosiła chętne stowarzyszenia, domy samopomocy i organizacje osób niepełnosprawnych do udziału w tym wydarzeniu.

Dzieci, wraz z paniami nauczycielkami, chętnymi rodzicami i członkami Stowarzyszenia "Jesteśmy Razem", pojechały na turniej przed godziną dwunastą. Najpierw obserwowały występy przybyłych grup - ich popisy taneczne, wokalne i inne formy artystyczne, potem same przedstawiły się wierszem i piosenką. Kolejnym punktem wycieczki była wesoła zabawa na placu do ćwiczeń i wspinaczki, wspólny posiłek na świeżym powietrzu i znów zabawa ;-)

Przygotowane dyscypliny konkursowe były przeznaczone dla starszych dzieci i dorosłych, jednak organizatorzy nie zapomnieli o nas - również zostaliśmy uhonorowani medalami i dostaliśmy nagrody.

Wycieczka podobała się dzieciom i dorosłym. To był dzień pełen wrażeń!

Starszaki w Charbrowie