Starszaki na VII Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych w Charbrowie

Utworzono: 21-09-2015

W piątek grupa najstarszych dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w niezwykłym wydarzeniu. Gmina Wicko, jak co roku, zaprosiła nasze przedszkole do udziału w sportowych dyscyplinach konkursowych. Dzieci, wraz z paniami nauczycielkami, chętnymi rodzicami i członkami Stowarzyszenia "Jesteśmy Razem", pojechały na turniej przed godziną 10.00. Na początku olimpiady nasze Przedszkolaki przedstawiły się piosenką a następnie obserwowały popisy taneczne i występy pozostałych grup.

Gościem specjalnym w Charbrowie w tym roku był Dariusz „Tiger” Michalczewski sportowiec który często wspiera imprezy promujące integrację i stowarzyszenia pomagające osobom i dzieciom niepełnosprawnym. Był znicz olimpijski, zabawy, konkursy, medale, pyszny poczęstunek, konie, wóz strażacki i sądząc po twarzach naszych przedszkolaków dużo pozytywnych wrażeń.

W przyszłym roku, również zamierzamy pojechać na tę wspaniałą imprezę do Charbrowa!

Starszaki na  VII Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych w Charbrowie