Rozwiązanie konkursu - portret nauczyciela

Utworzono: 02-03-2015

Dziś nastąpiło uroczyste wręczenie nagród dzieciom biorącym udział w konkursie, gdzie należało narysować jedną z pań z naszego przedszkola. W konkursie wzięły udział dzieci z każdej grupy.

Głosowanie jury wyłoniło laureatów:

Pierwsze miejsce otrzymali Czarek z maluchów oraz Lenka ze średniaków

Drugie miejsce - Jaś z grupy średniaków

Trzecie Miejsce - Marta także średniaków :)

Oprócz miejsc na podium pięcioro dzieci otrzymało wyróżnienia - ich pracy były równie piękne i ciekawe.

Wyróżniono: Pascala i Miłosza ze starszaków oraz Igora i Pawła i Hanię ze średniaków.

Jury postanowiło docenić pracę Jędrka- dla którego przygotowano nagrodę specjalną - jego praca wywołała uśmiech na twarzy zarówno pani, jaką narysował jak i wszystkich, którzy pracę widzieli. Jednogłośnie stwierdzono, że energia bijąca z tej pracy idealnie odzwierciedla naszą panią dyrektor.

Czwórka pozostałych uczestników konkursu dostała nagrody pocieszenia.

Wszystkie prace można oglądać na korytarzu przedszkola. Dziękujemy za udział i gratulujemy wygranym!