Rozstrzygnięcie I Edycji Konkursu wakacyjnego pt. „Wspomnienia z wakacji”

Utworzono: 21-09-2015

21.09.2015 roku (poniedziałek) nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt. „Wspomnienia z wakacji”. Na imprezę zaprosiliśmy wszystkie dzieci do grupy maluszków, gdzie jury ogłosiło zwycięzców. Celem konkursu było pokazywanie ciekawych miejsc z kraju i zagranicy w sposób zabawowy, oraz propagowanie bezpiecznych wakacji i umożliwienie dzieciom i rodzicom zaprezentowania swojego talentu fotograficznego. Od 10 sierpnia do 15 września nadesłali Państwo bardzo dużo zdjęć, spośród których jury wybrało te które spełniają wszystkie kryteria konkursowe. Oceniając zdjęcia jury brało pod uwagę pomysłowość oraz fakt czy zdjęcie jest związane z tytułem naszego konkursu.
A oto zwycięzcy:
I Miejsce: Zuzanna Brzeska
II Miejsce: Dawid Mras
III Miejsce: Marta Romanowska
Wyróżnienia: Gracjana Piwka, Michalina Rybicka, Paweł Ramczyk, Aleksander Mras.
Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i tak olbrzymie zainteresowanie. Szczególne podziękowania kierujemy do pracowni krawieckiej, którą prowadzi Pani mgr Ewa Formela  z  Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu „Jesteśmy Razem” w Lęborku. Uczestnicy warsztatu wykonali dla wszystkich dzieci, które brały udział w konkursie przepiękne i oryginalne  jaśki z imieniem dziecka.
20 września zapisany jest w kalendarzu jako Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci. Pracownicy Przedszkola życzyli dziś  dzieciom wszystkiego najlepszego a Panie nauczycielki przygotowały bańki i słodki poczęstunek dla każdego dumnego przedszkolaka.

Rozstrzygnięcie I Edycji Konkursu wakacyjnego pt. „Wspomnienia z wakacji”