Przygotowania świąteczne Przedszkolaków

Utworzono: 22-12-2015

Przedświąteczny czas mija nam bardzo pracowicie,  dzieci wykonują ozdoby choinkowe, dekorują pierniczki, starszaki składały sobie pięknie życzenia na wigilii,  ale 22.12.2015 (wtorek) znalazły czas by w sali maluszków dowiedzieć się kto wygrał w konkursie zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Słupsku,   pt.„MARZYCIELSKA POCZTA - WYKONAJ KARTKĘ DLA CHOREGO DZIECKA”. Pani Jolanta Bona, Kierowniczka Filii PBW przyniosła dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola piękne prezenty. Nie było pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca, ponieważ największą nagrodą w tym konkursie są uśmiechnięte buzie dzieci które spędzą w szpitalach te święta. Warto pamiętać o kimś, a w szczególności o tych którzy potrzebują wsparcia, dlatego bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom które zaangażowały się w tym konkursie i wykonały piękne kartki dla chorych dzieci.

Przygotowania świąteczne Przedszkolaków