Przedszkolna przygoda sie zaczęła!

Utworzono: 03-09-2019

Przedszkolna przygoda się zaczęła!

2 września rozpoczął się nowy rok przedszkolny 2019/2020. Wszystkie dzieci pożegnały już wakacje i nadszedł czas na wspólną zabawę w przedszkolu. Jak co roku, pierwsze dni września dla małych przedszkolaków są ogromnym wyzwaniem ponieważ dzieci muszą się zapoznać z nowym otoczeniem, nowymi koleżankami, kolegami i z Paniami pracującymi na co dzień w przedszkolu. Zuchy są bardzo dzielne i ich rodzice również, prawie nikt nie płakał Tropiciele i Mądre Sowy z uśmiechem powróciły do swoich kolegów, koleżanek oraz wychowawczyń.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy przedstawieniem edukacyjnym w którym główną rolę zagrało żywe zwierzę – Koza Krysia. Dzieci z nieskrywaną ciekawością wysłuchały opowieści Pani Gospodyni jak powstaje masło i twaróg, a niektórzy nawet mogli spróbować tej trudnej sztuki robienia masła. Przedszkolaki po raz pierwszy oglądały rekwizyty takie jak: masielnice, cedzidła, drewniane łyżki, kanki. Odważne dzieci mogły się przekonać jak się karmi i doi kozę!

Jaki będzie ten rok przedszkolny? Taki jak się zaczął – Pełen uśmiechu od ucha do ucha!

Przedszkolna przygoda sie zaczęła!