Pasowanie na Przedszkolaka i Odwiedziny Misia

Utworzono: 25-11-2014

Wtorek, 25 listopada, dla grupy najmłodszej był dniem wyjątkowym. To dziś maluchy stały się prawdziwymi przedszkolakami. Właśnie dziś nastąpiło uroczyste pasowanie naszych misiaczków na przedszkolaków. Na początek dla dzieci najmłodszych wystąpiły starsze grupy, potem maluszki ślubowały, a na koniec zostały pasowane przez naszego goscia - Pana Misia na prawdziwych przedszkolaków. Było bardzo wesoło, Miś Urwisek zapraszał dzieci i nauczycielki do zabawy, żartował i rozdawał łakocie.

Nasz gość zawitał do przedszkola nie bez przyczyny - dziś obchodzimy Swiatowy Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko przyniosło więc dziś ze sobą do przedszkola misia, by pokazać mu jak wygląda nasza placówka. Panie w grupach przygotowały dla dzieci zajęcia związane właśnie z misiami, maskotki towarzyszyły nam podczas zabawy i nauki.

Na tej stronie zamieszczono skrót przedstawienia: http://youtu.be/GGOjzvpmMoQ

Zapraszam do galerii.

Pasowanie na Przedszkolaka i Odwiedziny Misia