Niko życzy udanych wakacji

Utworzono: 23-06-2016

W tym tygodniu we wszystkich grupach odbyły się ostatnie przed wakacjami zajęcia z Panią Magdą i jej czworonożnym podopiecznym Niko, którzy przez cały rok szkolny co miesiąc odwiedzali nasze przedszkole.
Przedszkolaki z wielką radością bawiły się i uczyły ze swoim ulubieńcem, budując mu piękne, mięciutkie legowisko, zwinnie pokonując sensoryczną „kładkę” oraz zręcznie ozdabiając smycze kolorowymi spinaczami. Starszaki stworzyły Kodeks Dobrego Przyjaciela Psa, którym przypomniały podstawowe zasady bezpieczeństwa w kontakcie z psem oraz obowiązki każdego właściciela. Średniaki podsumowały zdobytą na zajęciach wiedzę, wykonując ilustracje odzwierciedlające Psie Potrzeby, natomiast Maluchy przybiły czworonożnemu przyjacielowi na zakończenie spotkań symboliczną „piątkę”.
Niko przygotował wszystkim przedszkolakom słodkie dyplomy oraz pieski, które dzieci mogły zabrać ze sobą do domu  Na zakończenie zajęć każda z grup zapozowała do wspólnego zdjęcia z bohaterem spotkań- Niko.

Niko życzy udanych wakacji