Lato, lato, lato - ejże ty….

Utworzono: 14-08-2015

Podobnie jak w zeszłym roku sierpień spędzamy bardzo aktywnie. Panie pracujące w przedszkolu wróciły po urlopie wypoczęte i pełne zapału do dalszej pracy. Dzieci biorą udział w rozmaitych zabawach i grach. Upały nam niegroźne, ponieważ doskonale wiemy jak temu zaradzić. W tym tygodniu dzieci ochłodziły się w naszym ogrodzie w specjalnie przygotowanych basenach wypełnionych wodą, a następnie jadły lody z owocami, które same nakładały do kubeczków. Nasz kolega Antoś obchodził 4 urodziny więc jego koledzy i koleżanki głośno zaśpiewały 100 lat.

Pani Magda - nasz dogoterapeuta przeprowadziła zajęcia ze swoim, specjalnie przeszkolonym psem o imieniu  Niko. Dzieci nauczyły się jak prawidłowo głaskać pieska, dbać o niego podczas  wakacji oraz jak grać w psie szachy! Najodważniejsze pod czujnym okiem Pani Magdy głaskały Niko, a nawet podawały mu jego przysmaki prosto z ręki. Następne zajęcia z dogoterapii odbędą się  we wrześniu, czekamy z niecierpliwością!

Lato, lato, lato - ejże ty….