Konkurs recytatorski- pierwsze i drugie miejsce zajęły dzieci z naszego przedszkola.

Utworzono: 22-04-2016

Dziś w Smoczej Jamie odbył się konkurs recytatorski "O złotą różdżkę dobrej wróżki".
Od wielu lat dzieci z kółka recytatorskiego biorą w nim udział. W tym roku nasze przedszkole reprezentował Jan Cieszyński i Paweł Ramczyk z grupy starszaków. Chłopcy przygotowywali się bardzo wytrwale co zauważyło szanowne jury nagradzając dzieci miejscami na podium. Pierwsze miejsce zajął Pawełek, który przedstawił wiersz pt. „O Panu Tralalińskim”, chłopiec zaskoczył wszystkich swoją odwagą (wystąpił pomimo złamanej nogi), zaangażowaniem, piękna interpretacją i nienaganną dykcją. Drugie miejsce zajął Janek, którego występ bardzo zaintrygował publiczność, chłopiec przedstawił wiersz pt. „Smok”.
Laureaci  otrzymali nagrody, a Pani Liliana Gałaman za przygotowanie chłopców, dyplom. Zapraszam do galerii