Konkurs na imię dla maskotek przedszkolnych- wyniki

Utworzono: 01-10-2014

Gulmon? Grześ? A może Alan? Gućka? Jadwisia? Lukrecja?...W piątek obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka w naszej placówce.  Na korytarzu zawisła piękna gazetka a dzieci dostały zadanie - pokolorować i nadać imię chłopcu i dziewczynce - przedszkolaczkom. Dzieci wykonały dzielnie zadanie i w poniedziałek przyniosły piękne prace. Stworzyliśmy listę imion dla chłopca i dziewczynki. Od dziś w przedszkolu trwa głosowanie - od rodziców i dzieci zależy, jakie imiona dostaną nasze maskotki - przedszkolaki. Dla zwycięzców (czyli dzieci, które wymyśliły dane imię) czekają nagrody. Niespodzianki przygotowaliśmy też dla dzieci, które pięknie pokolorowały obrazki. Rozwiązanie konkursu 30 września.

I są wyniki! Imion było wiele, a najbardziej spodobały się głosującym: Lukrecja- dla dziewczynki, i Maks- dla chłopca. Gratulujemy Marcie i Lence ze średniaków! I dziękujemy wszystkim głosującym.

Konkurs na imię dla maskotek przedszkolnych- wyniki