Jesień jest piękna!

Utworzono: 11-10-2018

W przedszkolu odbywają się ciekawe zajęcia dodatkowe, ale staramy sie by nasi uczniowie również poznawali ciekawe zawody, święta itp. Z okazji Dnia Zwierząt przedszkolaki poznały różne ciekawostki na temat zwierząt oraz wiadomości dotyczące opieki nad nimi. Odwiedziły nas też sokolnik z sowami.

10.10.2018r. nasze najstarsze przedszkolaki wybrały się na niezwykłą przygodę do Runowa na jesienny piknik organizowany przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Jesteśmy Razem",Pani Monika, nauczyciel w grupie średniaczków, została wyróżniona jako wieloletni wolontariusz działający na rzecz Stowarzyszenia , gratulujemy Pani Monice i jesteśmy szczęśliwi ,że kadrę przedszkola tworzą wspaniali ludzie!! Pogoda nam dopisała, wspaniali goście również, zabawa była zatem bardzo, bardzo udana. Były kiełbaski z ogniska,prezenty, wycieczka bryczką, tańce animacje, uśmiechy, piniata pełna cukierków z którą rozprawił się Pan Burmistrz i dużo innych atrakcji po których śmieją nam się do teraz buzie. Za rok na pewno nie zabraknie nas na jesiennym pikniku w Runowie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Jesień jest piękna!