Jak nam minął w przedszkolu pierwszy tydzień po wakacjach ?

Utworzono: 05-09-2015

Jak nam minął w przedszkolu  pierwszy tydzień po wakacjach ?

Ufff pierwsze koty za płoty;)  Przedszkolny pociąg o nazwie 2015/2016 wyjechał po wiedzę, wspaniałe wspomnienia i rozpędził się na już dobre. Wszystkie grupy pierwszy tydzień września spędzały zgodnie z naszym ramowym rozkładem dnia. Maluszki uczyły się zasad panujących w przedszkolu, znalazły czas na wspólną zabawę, pracę plastyczną, odpoczynek,  oraz poznawały nowych kolegów, koleżanki i swoje nauczycielki. Średniaki i starszaki bardzo szybko przypomniały sobie jak wygląda pobyt w przedszkolu, więc już drugiego września w tych grupach odbywały się zajęcia dydaktyczne, był czas na wakacyjne wspomnienia, czas na naukę i na wspólną zabawę.Rodzice na spotkaniach z nauczycielami i terapeutami mieli okazję dowiedzieć się jak wygląda plan pracy na rok 2015/2016 w poszczególnych grupach, jakie cele do pracy wyznaczyli sobie nauczyciele oraz z jakich podręczników będą korzystać dzieci. Przedszkolna przygoda została oficjalnie rozpoczęta!

Jak nam minął w przedszkolu  pierwszy tydzień po wakacjach ?