Grudzień, grudzień, grudzień ach to TY!

Utworzono: 13-12-2018

Kadra i uczniowie Przedszkola Integracyjnego „Jesteśmy Razem” w Lęborku Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Życzą Państwu oznalezienia nowo narodzonej maleńkiej Miłości w gronie najbliższych.

Grudzień jest dla nas szczególnym miesiącem. W tym czasie obchodzimy min. Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. W tym roku terapeutki pracujące w przedszkolu zorganizowały niedyrektywne zajęcia z rodzicami w grupie najmłodszej oraz mikołajkowe sensoryczne wariacje na Centrum Rehabilitacji ,które znajduje się tuż obok naszego przedszkola. Tradycyjnie odwiedza nasze przedszkolaki rozśpiewany Święty Mikołaj, a zaprzyjaźniony Warsztat Terapii Zajęciowej „Jesteśmy Razem” organizuje w naszym przedszkolu kiermasz świąteczny pełny pięknych świątecznych ozdób. Nauczyciele i uczniowie organizują przedstawienia jasełkowe na których dzieci pięknie śpiewają kolędy i spędzają wspólnie czas ze swoimi najbliższymi tworząc wspólnie ozdoby świąteczne, które będą obowiązkową dekoracją stołu wigilijnego. Zapraszamy do naszej wesołej galerii zdjęć.

Grudzień, grudzień, grudzień ach to TY!