Ewaluacja w naszej placówce

Utworzono: 06-02-2015

Tak, jak wcześniej informowaliśmy, w naszym przedszkolu w styczniu tego roku była prowadzona ewaluacja wewnętrzna-problemowa. Ewaluatorzy przyglądali się naszej pracy biorąc pod uwagę dwa wymagania:

1- Procesy wspomagania rozwoju i edukacji dzieci są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się.

2 - Nauczyciele współpracują w planowanmiu i realizowaniu procesów edukacyjnych.

Dziś otrzymaliśmy raport z tej kontroli - okazuje się, że w obu obszarach nasza placówka spełnia najwyższe wymagania. Otrzymaliśmy dwukrotnie ocenę A, która jest najwyższą notą i oznacza bardzo wysoki stopień wypełniania wymagania przez przedszkole.

Cały raport można przejrzeć na platformie SEO - www.npseo.pl/action/raports Należy wybrać nasz powiat, gminę i...można się zapoznać z wynikami :)

W badaniu wykorzystano ankiety wypełniane przez rodziców, nauczycieli, dyrektora, prowadzono rozmowy z nauczycielami, dyrektorem, rodzicami oraz osobami zaproszonymi z zewnątrz (tzw. partnerzy przedszkola). Wszystkim rodzicom i zaproszonym osobom, które brały udział w spotkaniach - serdecznie dziękujemy.

Ewaluacja w naszej placówce