Dzień Dziecka w Naszym Przedszkolu

Utworzono: 02-06-2014

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka, który połączono z Dziesięcioleciem Dziecięcego Centrum Rehabilitacji. Zabawa odbyła się na auli Szkoły Podstawowej Nr 5. Najpierw były przemówienia, ciepłe słowa i miłe niespodzianki od zaproszonych gości, potem wspólnie obejrzeliśmy film o Centrum Rehabilitacji, ufundowany przez Farm Frites Poland. Po filmie, wystąpiły starszaki z krótkim przedstawieniem. W programie ujęto również występ pań nauczycielek, które zaśpiewały piosenkę Majki Jeżowskiej "Wszystkie dzieci nasze są", degustację frytek oraz pysznego tortu. Po oficjalnej części goście udali się na zwiedzanie centrum a dzieci brały udział w zabawach wymyślonych przez panią Lilę.

Dobra zabawa skończyła się po godzinie 16. Było smacznie, wesoło i głośno. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy!!

Dzień Dziecka w Naszym Przedszkolu