Dzień Dziecka na świeżym powietrzu

Utworzono: 02-06-2015

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków wycieczkę do Uroczyska Drętowo. Pogoda dopisała, udało się więc nam przejść całą edukacyjną ścieżkę z leśnikami. Pani oprowadzająca nas, opowiadała ciekawostki o lesie, pokazywała jak rozpoznać dany gatunek drzew, jak policzyć ile świerk ma lat...

Mimo tego, że raz szliśmy pod górę, raz w dół, że nie było łatwo wejść po tyyyylu schodach w górę, że świeciło piękne czerwcowe słonko prosto w nasze zmęczone buzie...przeszliśmy ścieżkę z uśmiechem i dobrym humorem. Po wysiłku nadszedł czas na pyszna pomidorową z makaronem, a potem...na wesołą zabawę na świeżym powietrzu.

Czas minął nam szybciutko, i nim się obejrzeliśmy autobus już czekał, by nas odwieźć do przedszkola. Starszaki orzekły jednogłośnie, że to była najlepsza wycieczka, jaką dotąd mieli ;-)

Miło ;-)

Dzień Dziecka na świeżym powietrzu