Utworzono: 01-09-2015

Do startu - gotowi start!
 Nowy rok przedszkolny oficjalnie się zaczął.

Pierwszy września, już od samego rana był jak zawsze wyjątkowy. Dzieci które w ubiegłym roku już  chodziły do przedszkola wypatrywały swoich kolegów za którymi zdążyły się stęsknić, a dzieci które przyszły do przedszkola po raz pierwszy bardzo nieśmiało rozglądały się po naszej szatni wraz ze swoimi rodzicami ,wszyscy byli bardzo przejęci .
W naszym przedszkolu od lat jesteśmy wierni zasadzie uczenia poprzez zabawę, gdyż wierzymy, że przekazywanie dzieciom wiedzy w taki sposób jest dla nich atrakcyjniejsze i rozbudza w nich o wiele większą ciekawość poznawczą niż inne metody pracy dlatego też
z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 odwiedzili nas wyjątkowi goście – Panie gospodynie z edukacyjnym programem pt. „Wesoły kurnik”. Dzieci dowiedziały się min.,że kura może znieść tylko jedno jajko w ciągu dnia, a malutkie kurczaczki i kaczuszki bardzo lubią gotowane jajko;) Odważne przedszkolaki mogły dotykać ptaki i je karmić.
Oprócz gości, panie nauczycielki w każdej grupie przygotowały ciekawe zabawy, znalazły też czas aby posłuchać, jak dzieciom minęły wakacje. Na koniec dnia każdy przedszkolak otrzymał kolorowy wiatrak... Niech ten rok  będzie pełen sukcesów i zadowolenia – nie tylko dla dzieci, ale także dla  rodziców i nauczycielek. Tego życzą z całego serca pracownicy Przedszkola Integracyjnego „Jesteśmy Razem”.