Czerwiec w przedszkolu

Utworzono: 19-06-2020

Czerwiec w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy najważniejszym dla nas świętem, czyli Dniem Dziecka- było słodko i wesoło. Dni upłynęły nam na radosnej i swobodnej zabawie, grach i zajęciach sportowych na boisku oraz korzystaniu z naszego ulubionego miejsca, czyli placu zabaw. Staramy się jak najczęściej przebywać na świeżym powietrzu, gdyż to bardzo pozytywnie wpływa na rozwój dzieci. Oczywiście nie zabrakło też zajęć plastycznych, muzycznych i edukacyjnych, w których nasze dzieci bardzo chętnie biorą udział. Z okazji zakończenia roku szkolnego nasi absolwenci otrzymali ciekawą książkę oraz pamiątkowy dyplom- bardzo im dziękujemy za wspólnie spędzony czas, na pewno będziemy tęsknić. Życzymy wszystkim udanych i przede wszystkim słonecznych wakacji. Zapraszamy do galerii zdjęć:

Czerwiec w przedszkolu