21 marca dzień ludzi niezwykłych

Utworzono: 21-03-2016

Dzisiaj Starszaki poszły barwnym i bardzo głośnym korowodem pożegnać zimę na most znajdujący się przy ul. Kaszubskiej. Tam wyrzuciły Marzannę do rzeki Okalicy i  zaśpiewały piosenki o wiośnie. 21 marca jest nie tylko Pierwszym Dniem Wiosny, dziś też obchodzimy na całym świecie  Dzień Osób z Zespołem Downa. Zakładając kolorową skarpetkę zwracamy  na siebie uwagę, a tym samym zwracamy uwagę na problemy ludzi chorych na Zespół Downa i ich wspieramy. Dlatego też pracownicy naszego przedszkola i przedszkolaki założyły dziś na stopy kolorowe  skarpetki i uczestniczyły w zajęciach poświęconych tej tematyce. Średniaczki rozdały kolorowe skarpetki spotkanym na spacerze osobom i przypominały jaki ważny dziś jest dzień, a na korytarzu przedszkola rodzice mogą do końca tygodnia poczytać o znanych osobach z Zespołem Downa.

21 marca dzień ludzi niezwykłych