2 wolne miejsca na 2019/2020 dla uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

Utworzono: 04-02-2019

Na rok szkolny 2019/2020 mamy dwa miejsca do najmłodszej grupy dla dzieci posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.
Co Przedszkole Integracyjne „Jesteśmy Razem” w Lęborku może zaoferować dziecku o specjalnych potrzebach edukacyjnych?
-Najważniejszą dla nas terapię na świecie- czyli grupę rówieśniczą, która z mądrym nauczycielem w środku bezstresowo włączy nowego ucznia do zabawy , do naszego wspólnego życia w przestrzeni przedszkolnej. Pracujemy budując relację z uczniem tak by mógł się swobodnie komunikować.

-Terapeutów i nauczycieli ,którzy nie pracują na pokaz. Najpierw tworzymy prawdziwą relację i więź z uczniem, a następnie Indywidualny program terapeutyczny na zebraniu zespołu terapeutycznego. Kadra przedszkola ma ponadto superwizora, psychologa, który rozwija nasze kompetencje i czuwa nad naszym warsztatem pedagogicznym. Nie osiadamy na laurach z przyczepionymi certyfikatami do ściany, jesteśmy autentycznymi ludźmi którzy lubią się uczyć i rozwijać.

-Piękne przestronne sale to jedno ,ale najważniejsze to miejsce oddzielne do prowadzenia terapii- Centrum Rehabilitacji i sale terapeutyczne

Na stronie internetowej jest więcej informacji dotyczących naszego przedszkola z którymi można się zapoznać, natomiast zdjęcia i to co napiszemy i nie odda w pełni atmosfery i naszych kompetencji, dlatego serdecznie zapraszam na indywidualne spotkanie zainteresowanych rodziców z naszym przyszłym kandydatem na przedszkolaka.