10 -lecie przedszkola

Utworzono: 05-02-2020

11 stycznia świętowaliśmy obchody 10-lecia Naszego Przedszkola. W wydarzeniu wzięły udział osoby, które na przestrzeni 10 lat przyczyniły się do rozwoju Przedszkola, na czele z założycielką Panią Marią Macholą, obecną Panią Dyrektor Lilianą Gałaman oraz przedstawiciele władz miasta,Pan Burmistrz Witold Namyslak, Pani Starosta Alicja Zajączkowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 Pan Krzysztof Wetta, współpracownicy i byli pracownicy Przedszkola.
Uroczystość połączona została z zabawą karnawałową z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wraz z opiekunami przygotowały na tę wyjątkową okazję występy taneczne. Po części oficjalnej Jubileuszu z degustacją okolicznościowego tortu, zabawa toczyła się rytmem nadawanym przez wodzireja i towarzyszyły jej liczne atrakcje takie jak: fotobudka, wata cukrowa itp.
Zainteresowaniem cieszyła się galeria zdjęć prezentujących zmieniające się na przestrzeni 10 lat przedszkole oraz Kroniki Przedszkolne. Można było również wpisać się do księgi pamiątkowej, zostawiając znak swojego przybycia.
Zabawa była przednia. Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i że wszyscy się dobrze bawili o czym świadczą zdjęcia poniżej. Dziękujemy Wszystkim gościom za przybycie i wspaniałą zabawę.

10 -lecie przedszkola