Ruch Rozwijający bazujący na pracy Weroniki Sherborne

mgr. Zemła Katarzyna

W roku przedszkolnym 2015/2016 zapraszamy średniaki i straszaki wraz z rodzicami do wspólnej zabawy. Proponujemy Państwu zajęcia grupowe z Ruchu Rozwijającego bazującego na pracy Weroniki Sherborne.

Metoda bazuje na naturalnych aktywnościach ruchowych dzieci, tym co dla dzieci jest najważniejsze- swobodzie, radości płynąca z nieskrępowanego ruchu, możliwości pozytywnych doświadczeń w kontakcie z innymi ludźmi.

Udział przedszkolaków w zajęciach ma na celu stworzyć okazję do poznania samego siebie, świadomości i kontroli swojego ciała Podczas proponowanych aktywności dziecko poznaje przestrzeń, która go otacza.

Realizacja podstawowego założenia metody - każdy może odnieść sukces - sprawia, że każde dziecko w czasie zajęć ma okazję przeżywać satysfakcję, radość i samozadowolenie.

W listopadzie odbyły się już drugie takie zajęcia grupowe. Przeczytaj więcej !

Zapraszam do zabawy z ruchem !