Zuchy

Pierwsze kroki naszych pociech w przedszkolu to mnóstwo nowych wrażeń i doświadczeń wśród których znajdują się te przyjemne, jak i trudne. Dlatego staramy się zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa, otoczyć je opieką aby czuły się z nami dobrze i były szczęśliwe.
Dzień pełen przygód małego przedszkolaka wypełniają zabawy z rówieśnikami, wspólne posiłki, odkrywcze spacery, figle na placu zabaw, piosenki i pląsy oraz twórcze prace plastyczne. W to wszystko staramy się wplatać naukę, samodzielność oraz zasady panujące w naszej wesołej gromadce.
W rozwoju maluszkom pomagają również specjaliści z różnych dziedzin. Zawsze uśmiechnięta pani Lila wprowadza dzieci w świat muzyki. Na rytmice wszyscy świetnie się bawią, tańczą i śpiewają.  Pani Angelika  uczy nas mówienia po angielsku.
.

Zuchy