Żabki

Pierwsze chwile naszych dzieci w przedszkolu wiążą się z dużą ilością nowych wrażeń oraz doświadczeń, także tych trudniejszych, przez które przeprowadzamy dzieci w taki sposób, aby czuły się bezpiecznie. Dzień małego przedszkolaka wypełniają spacery, zabawy z rówieśnikami, wspólne posiłki, figle na placu zabaw, prace plastyczne oraz tańce  przy pięknych piosenkach dla dzieci. W zabawę staramy się wplatać naukę, samodzielność i zasady, które towarzyszą nam na co dzień. Rozwój dzieci wspomagają specjaliści z różnych dziedzin. Sympatyczna Pani Liliana pokazuje naszym pociechom świat muzyki na zajęciach rytmiki. Pani Angelika poprzez naukę języka angielskiego pokazuje przedszkolakom inny świat.
Nauczyciel prowadzący:  mgr Sara Młyńska
Nauczyciel terapeuta: mgr Katarzyna Malankowska