Wtorek w naszym przedszkolu - zdjęcia oraz garść bieżących informacji

Utworzono: 24-02-2015

Co u nas nowego?

Luty mija szybciutko, jeszcze kilka dni tego tygodnia i rozpocznie się marzec, a w marcu...

Pierwsze skojarzenie...w marcu, jak w garncu ;-) Marzec przybliży nam piękną, pachnacą, zieloną WIOSNĘ .

A póki marca nie ma, celebrujemy kolejne dni lutego. Dziś, we wtorek, było tak jak codzień - wesoło, z czasem na zabawę, naukę, dodatkowe zajęcia i na spacery, które są ważne dla naszego zdrowia.

Dzieci z wszystkich grup wybrały się na spacer połączony z wesołymi zabawami na boisku. Poza spacerem, dzieci uczyły się nowych ciekawych rzeczy, poznawały nowe angielskie słowa...Zapraszamy do galerii.

Co nas czeka w najbliższe dni?

• W najbliższy czwartek odbędą się zajęcia dla rodziców i dzieci z muzykoterapii prowadzone przez panią Lilę
  • W poniedziałek, 2 marca nastąpi rozwiązanie konkursu - związanego z portretem nauczyciela
  • Od najbliższego poniedziałku, zajęcia z przedszkolnego aerobiku będą się odbywały przed obiadem (około godziny 12.15).