Czerwiec – czerwone maki, podróże i czereśnie!

Utworzono: 26-06-2017

5 czerwca starszaki miały przyjemność oglądać na Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych przedszkolne grupy teatralne w Kinie fregata. Po artystycznych wrażeniach nadeszła pora na spacer po pięknej ulicy Staromiejskiej i oczywiście hit dnia, Lody!
6 czerwca nasze Przedszkolaki zostały wyróżnione w konkursie plastycznym „Archeolog” w którym brały udział również nasze przedszkolaki. Gratulujemy Dawidowi, Konradowi, Antoninie, Agatce oraz Piotrusiowi za zdobycie wyróżnień. Oczywiście wyjazd po nagrodę skończył się jak zawsze w naszej ulubionej lodziarni
13 czerwca Maluszki odwiedziły po raz kolejny wyjątkową i przyjazną dzieciom Kolorową Planetę - pierwszą profesjonalną salę doświadczania świata w Lęborku.
13 czerwca - Średniaczki miały ogromną chęć na pizzę, dlatego wybrały się na małą wycieczkę autobusem do zaprzyjaźnionej pizzerii, a następnie pobawiły się na placu zabaw w Parku Chrobrego.
Czerwiec jest super!!!

Czerwiec – czerwone maki, podróże i czereśnie!