Czary mary, czary mary, hokus pokus...bęc! Piątek w przedszkolu :)

Utworzono: 29-11-2014

W piątek, 28 listopada w naszym przedszkolu w grupie średniej i najstarszej zjawiły się Dobre Czarownice :) Wróżyły dzieciom prezenty, jakie mogą znaleźć pod choinką, imiona przyszłych szkolnych kolegów i koleżanek, zgadywały zawody, jakie pasują do dzieci. Było bardzo wesoło.

Starszaków odwiedziła Leśna Andrzejkowa Wróżka ...AguKadabus. Najpierw za pomocą magicznego kapelusza przybliżała dzieciom obraz prezentów pod choinką, potem dzieci mogły dowiedzieć się, kogo poznają w szkole - dowiadywały się czy jak będzie miała na imię koleżanka i kolega w szkole. AguKadabus wesoło bawiła się z przedszkolakami, a na koniec poczęstowała ich łakociami.

W średniakach Wróżka Samira zjawiła się tuż po urodzinach Igora i  wesoło spędzała czas z dziećmi do obiadu. Dzieci z Samirą poznawały swój zawód przyszłości, dowiadywały się cech, jakie ich określają i próbowały odgadnąc, które dzieci pierwsze będa miały męża i żonę.

Dzieciom podobały się zabawy i "czary mary". Było wesoło, śmiesznie, i dzieci, mimo, że nie mają wiele lat, odgadły od razu, że nasze Wróżki są baaardzo podobne do naszych pań :)